Przyjmujemy pacjentów prywatnych oraz osoby, które w ramach pracy mają podpisaną umowę z Medicover.

Rejestracja telefoniczna obowiązuje od godziny 9:00-19:00. Można również zapisać się poprzez formularz kontaktowy, w wiadomości na facebooku lub instagramie naszej firmy.

Tak. Wokół naszego gabinetu znajdują się bezpłatne parkingi miejskie (ul. Borowskiego), płatne (ul. Dąbrowskiego) oraz bezpłatny parking za budynkiem w którym się znajdujemy (wjazd przy sądzie administracyjnym).

Na każdej pierwszej wizycie z dietetykiem omawiane są wyniki krwi. Dlatego przed wizytą zbadaj się i przynieś na wizytę – Morfologię ogólną , Lipidogram, TSH, Glukozę, Insulinę, Witaminę D, Testosteron całkowity (mężczyźni). Zostanie również wykonana analiza składu ciała, do której należy ściągnąć skarpetki oraz biżuterię. Przed badaniem warto na ok 2-3h przed nie spożywać pokarmów by treść pokarmowa nie zaburzyła pomiaru. Dietetyk na spotkaniu zapyta Cię o nietolerancje pokarmowe lub o produkty, których nie lubisz (by nie znalazły się w jadłospisie), dlatego już przed wizytą możesz się zastanowić i przygotować taką listę, by o niczym nie zapomnieć.

Jeśli posiadasz badania na temat schorzenia z którym się zmagasz jak np. MRI (rezonans magnetyczny), TK (tomograf komputerowy), RTG, USG oraz wypisy ze szpitala lub karty wizyt u lekarzy specjalistów – proszę zabierz je ze sobą. Analiza ich będzie pomocna w pełnym poznaniu Twojego problemu. Wizyta u fizjoterapeuty to badanie funkcjonalne ciała, więc ubierz się wygodnie w ciuchy, które nie będą krępować Twoich ruchów. O tym jak wygląda wizyta przeczytasz TU

Przygotuj na wizytę badania, które do tej pory zostały wykonane w związku ze schorzeniem z którym się zmagasz np rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, RTG, USG, uroflowmetria, urodynamika. Pomocne będą również wypisy ze szpitala lub karty wizyt u lekarzy specjalistów. Na wizycie zostanie przeprowadzone badanie ultrasonograficzne (USG) dolnych dróg moczowych. Aby było ono możliwe należy przyjść na wizytę z wypełnionym pęcherzem moczowym.

  • Jeśli zmagasz się z częstomoczem, przygotuj na wizytę badania moczu.
  • Gdy masz problem z układem moczowym bardzo pomocne będzie przygotowanie DZIENNICZKA MIKCJI (do pobrania) min. 1 dnia – spożywanie płyny, objętość
    moczu, gubienie moczu, intensywność parć.
  • Jeśli jesteś w ciąży, skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym czy nie występują u Ciebie przeciwwskazania do terapii. (zgoda) O tym jak wygląda wizyta przeczytasz TU

Konsultacja dietetyczna to omówienie kierunku jaki może odbyć pacjent na własną rękę. To analiza dotychczasowych działań i możliwości dróg do których pacjent może się zastosować, by osiągnąć zamierzony cel. Na takiej wizycie omawiane są wyniki krwi oraz plan jaki należy wdrożyć by je polepszyć. Analiza składu ciała to nieodzowny element wizyty z dietetykiem który również jest omawiana w trakcie wizyty.
Na pierwszą wizytę (pakiet dietetyczny) zostaje umówiony pacjent, który jest zdecydowany na pełną współpracę żywieniową z dietetykiem. Takie spotkanie rozpoczyna się od analizy badań laboratoryjnych, pomiaru składu ciała oraz co najważniejsze obszernym wywiadzie żywieniowym na podstawie którego zostanie ułożony jadłospis dla pacjenta. Wybierając tę formę terapii pacjent spotyka się z dietetykiem na co dwutygodniowych wizytach kontrolnych.